Bądkowo
działka na sprzedaż

MBS-GS-1424

                        Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną usytuowaną w ścisłym centrum m. Bądkowo, przy ul. Słowackiego. Działka w kształcie kwadratu o powierzchni 7500m2, na którą składają się działki ewidencyjne o numerach: 269/3, ...

Powierzchnia
7 500,00 m2
Cena za m2
113,33 zł
cena 850 000 
działka na sprzedaż - Bądkowo

Włocławek, Południe
lokal na wynajem

MBS-LW-1422

              Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 770 m2, usytuowany na parterze kompleksu handlowo - usługowego, przy ul. Wiejskiej, we Włocławku. Przed lokalem przestronny parking. Cena najmu 16 000 zł netto. Więcej informacji ...

Powierzchnia
770,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,78 zł
cena 16 000 
lokal na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

MBS-MS-1410

           Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane na ostatnim piętrze jedenastopiętrowego bloku, przy ul. Żytniej, we Włocławku. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym; - duży pokój z wyjściem ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 882,35 zł
cena 300 000 
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Brześć Kujawski
mieszkanie na wynajem

MBS-MW-1402

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem kawalerkę o pow.27 m2, znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku, przy ul. Nowej, w Brześciu Kujawskim. Nieruchomość nowo wybudowana, w skład której wchodzi: salon z aneksem kuchennym, i łazienka wspólna WC. Z mieszkania ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
55,56 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Brześć Kujawski

Wielgie, Szczepanki
działka na sprzedaż

MBS-GS-1394

          Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,26 ha, w miejscowości Szczepanki, gm. Wielgie . Działka w kształcie prostokąta, w skład której wchodzą działki ewidencyjne o numerach 39/1 i 47/1. Obecnie powierzchnię 1,32 ha zajmuje ...

Powierzchnia
22 600,00 m2
Cena za m2
10,62 zł
cena 240 000 
działka na sprzedaż - Wielgie, Szczepanki

Włocławek, Południe
dom na wynajem

MBS-DW-1390

Powierzchnia
100,00 m2
Cena za m2
69,99 zł
cena 6 999 
dom na wynajem - Włocławek, Południe

Lipno
działka na sprzedaż

MBS-GS-1388

        Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana przy ul. Sierpeckiej, w Lipnie. Powierzchnia działki wynosi 3000 m2, numer ewidencyjny to 104/2. Cena 99 000 zł. Więcej informacji pod numerem 570789878.

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
33,00 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Lipno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem