3 166,67 zł/m2 cena: 399 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

   Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży siedlisko rolne o  powierzchni niemal 6 hektarów, usytuowane w granicach administracyjnych Włocławka, przy ul. Żyznej.
W skład nieruchomości wchodzi:
- dom dwurodzinny, parterowy, 4 pokojowy z dwoma kuchniami i dwoma łazienkami, na działce rolnej o powierzchni około 1,5 hektara;
- naprzeciwko domu działka rolna o powierzchni około 1,2 hektara;
- w bliskim sąsiedztwie domu działki rolne o łącznej powierzchni około 3,3 hektara.
Zmienia klasy 3 i 4, obecnie uprawiana i las.

Cena 660 000zł

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MBS-DS-1509
Powierzchnia 126,00 m²
Powierzchnia działki 59 439 m²
Liczba pokoi 4
Technologia budowlana cegła
Okna PCV
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blacha
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do remontu

Pomieszczenia

Liczba łazienek 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Włocławek, Mielęcin
dom na sprzedaż

MBS-DS-1200

                        Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Milęcin. Mieszkanie zostało urządzone po lokalu usługowo-handlowym w budynku wolnostojącym, na działce o powierzchni 210m2. Nieruchomość po całkowitym remoncie, w pełni wyposażona w sprzęty AGD i meble. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 121,55m2 i powierzchni użytkowej65m2, składająca się z trzech pokoi, kuchni , przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość podpiwniczona - wysoka piwnica o powierzchni 60 m2, którą można zaaranżować na kolejne mieszkanie. Budynek wyposażony w alarm.     Cena 359 000zł.

Powierzchnia
121,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
210 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 953,52 zł
cena 359 000