nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MBS-MS-1507

                        Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow.56,2 m2, usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego bloku, przy ul. Starodębskiej, we Włocławku. W skład nieruchomości wchodzi: - salon połączony z widną kuchnia; - ...

Powierzchnia
56,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 320,28 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Południe
mieszkanie na sprzedaż

MBS-MS-1506

         Mobilne Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7m2, usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Południe, we Włocławku. W skład nieruchomości wchodzi: - przestronny salon z wyjściem na balkon; - osobna, ...

Powierzchnia
60,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 255,35 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe

Lipno, Wichowo
działka na sprzedaż

MBS-GS-1503

                           Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 7 działek budowlanych o powierzchni około 1000m2 każda. Działki niezagospodarowane, położone w spokojnej miejscowości Wichowo, gm. Lipno. Cena 37,5 zł za metr kwadratowy.

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
37,50 zł
cena 37 500 
działka na sprzedaż - Lipno, Wichowo

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MBS-MS-1501

                           Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane w dwurodzinnym, piętrowym budynku, na terenie włocławskiego Centrum.  W skład nieruchomości wchodzi: - parter - przestronny salon z aneksem kuchennym, WC ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 650,00 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
garaz na sprzedaż

MBS-BS-1498

                              Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży murowany garaż na terenie posesji nr. 8 przy ul. Bojańczyka, we Włocławku. Wymiary obiektu to: długość 5,5 metrów, szerokość 3 metry. Olbrzymim atutem oferowanej nieruchomości jest  położenie ...

Powierzchnia
17,00 m2
Cena za m2
3 470,59 zł
cena 59 000 
garaz na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Południe
dom na sprzedaż

MBS-DS-1491

         Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży mały dom jednorodzinny, na działce o powierzchni około 60m2, przy ul. Wiejskiej, we Włocławku. Dom podpiwniczony, z zagospodarowaną piwnicą: - na parterze salon, kuchnia i przedpokój; - w piwnicy urządzono ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
60 m²
Cena za m2
2 750,00 zł
cena 220 000 
dom na sprzedaż - Włocławek, Południe

Lipno, Ostrowitko
dom na sprzedaż

MBS-DS-1485

                  Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży siedlisko w malowniczej miejscowości Ostrowitko, gm. Lipno. Na ogrodzonej i zagospodarowanej dużej działce ( powierzchnia 6501m2), usytuowany jest dom jednorodzinny, murowana stodoła, 2 garaże, staw, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 501 m²
Cena za m2
2 741,67 zł
cena 329 000 
dom na sprzedaż - Lipno, Ostrowitko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem